۱۳۹۳-۰۹-۱۶

اعلام برائت مجددمنصوری لاریجانی از اندیشه های متعالی عرفان حلقه

اعلام برائت مجددمنصوری لاریجانی از اندیشه های متعالی عرفان حلقه

اعلام برائت مجددمنصوری لاریجانی از اندیشه های متعالی عرفان حلقه
البته لازم به ذکر است که استاد طاهری در ۳۰ آبان ۱۳۸۹ نامه ای به منصوری لاریجانی فرستادند و ایشان را به نوعی «بدرقه کردند» و به او فرمودند که هم اکنون نیز تاوان همین اعتماد به شما را پس می دهیم.
نامه استاد طاهری در ۳۰ آبان ۸۹ به منصوری لاریجانی :‌‌
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر منصوری لاریجانی عزیز سلام 
مجموعه عرفان کیهانی (حلقه) از ابتدای تمایل شما به همراهی، چنان پذیرای حضورتان بود که تغییر نام عرفان حلقه به عرفان کیهانی را از جنابعالی پذیرفت؛ از پیشنهاد نیکویتان برای نوشتن مقدمه کتاب های این عرفان استقبال کرد؛ جای گرفتن پاورقی های کتاب «عرفان کیهانی» را که دوستان علاقه مند زیر نظر شما تنظیم کرده بودند، در کنار مطالب نویسنده قبول کرد؛ جلسات متعددی از کلاس های درس را به سخنرانی شما اختصاص داد؛ چندی پیش بر اساس پیشنهاد شما، صرفنظر از بخش عرفانی آموزه های موجود را اعلام کرد که گویا اکنون تاوان همین اعتماد را پس می دهد و .... 
و امروز نیز ضمن اطمینان از این که عرفان کیهانی (حلقه) که اساس آن ارتباط با خداوند است، با حضور یا غیاب هیچ فرد یا جمعی به افول نمی رسد، برای تصمیم شما مبنی بر کناره گیری احترام قائل است تا خوش استقبالِ بد بدرقه نباشد. از این رو، متن دست نویس مقدمه ی کتاب «انسان و معرفت» که در آن به اسلامی بودن این عرفان و کارآمدی آن در مقابله با عرفان های کاذب تصریح کرده اید و نکاتی را که سال گذشته در حاشیه مطالب این کتاب مرقوم فرمودید، بر چشم می گذارد و اگرچه آن ها را در آن کتاب به چاپ نخواهد رساند، از ارتباط های صمیمانه شما که تا ماه گذشته ادامه داشت، به خیر و خوشی یاد خواهد کرد. 
در نهایت، به استحضار می رساند افراد موحد و متعهد این مجموعه که بسیاری از آنان اندیشمندان، اساتید حوزه و دانشگاه، ایثارگران و دیگر مدافعان جدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، همواره برای شما آرزوی توفیق دارند.
با احترام
محمد علی طاهری
۳۰ آبان ۱۳۸۹
خبرگزاری فارس
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930915000912

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر