۱۳۹۶-۰۷-۰۴

نتقال ‏ملیکا کاوندی و زهرا شفیعی دهاقانی به زندان قرچک

گروه خبري سايت
نتقال ‏ملیکا کاوندی و زهرا شفیعی دهاقانی به زندان قرچک
به نقل از حصارنیوز، ارگان خبری کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی، شب گذشته ‏ملیکا کاوندی و زهرا شفیعی دهاقانی از شاگردان بازداشت شده محمدعلی طاهری که در اعتصاب غذا بودند از بازداشتگاه دو الف زندان اوین  به زندان زنان قرچک منتقل شدند.

طبق اظهارات منبع مطلع ،این دو زندانی اعتصابی در زندان اوین به منظور گرفتن اعترافات اجباری تحت بازجویی های فراوان و فشار روانی شدیدی قرار گرفتند.

در ابتدا زندان قرچک ورامین از پذیرش آن دو به دلیل اینکه در اعتصاب غذا بودند خودداری می کرد تا نهایتا ناچار به شکستن اعتصاب غذای خود شدند.

خانواده های ملیکا کاوندی و زهرا شفیعی بدلیل بازداشت غیر قانونی و فشار وارده بر انها شکایتی به دادگستری و دادگاه انتظامی قضات ارائه دادند اما از پذیرش شکایت آنها خودداری کردند، و به آن ها گفته اند: که خانواده زندانیان اجازه شکایت ندارند».

تا کنون هیچ مقام و مسئولی پاسخگوی وضعیت این دو زندانی نبوده است.

این دوتن پس از صدور حکم اعدام اندیشمند زندانی محمدعلی طاهری، به همراه زهراالسادات ابراهیمی و رها داوودیان با پوشیدن کفن در مقابل زندان اوین در اعتراض به این حکم ناعادلانه تحصن کردند که در روز دوم تحصن با دعوت رئیس زندان اوین جهت مذاکره به داخل زندان اوین وارد شدند اما برخلاف وعده مسئولان و در کمال ناباوری با توهین و بی احترامی بازداشت شدند.

منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.line.me/ti/p/@uqw4341j
www.telegram.me/erfanekeihani
https://telegram.me/joinchat/AW_UpDvd-jq4wPTn2ydWBg

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر