۱۳۹۵-۰۶-۱۹

سعید اردشیر و اردشیر شهنواز از یاران محمد علی طاهری و پیروان عرفان حلقه آزاد شدند

گروه خبري سايت
سعید اردشیر و اردشیر شهنواز از یاران محمد علی طاهری و پیروان عرفان حلقه آزاد شدند
سعید اردشیر و اردشیر شهنواز از یاران محمد علی طاهری و پیروان عرفان حلقه از زندان رجایی شهر آزاد شدند.به گزارش رادیو فرهنگ آقایان سعید اردشیر و اردشیر شهنواز  پس از طی کردن بیش از یک و سال و نیم از دوره ی محکومیت خود به صورت مشروط از زندان رجایی شهر آزاد شدند.
اردشیر شهنواز با اتهاماتی نظیر توهین به مقدسات، دخالت در امور پزشکی و کسب مال نامشروع از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی به ۵ سال حبس و ۳۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شده بود.
سعید اردشیر، هم در مرداد ماه ۹۲ در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی مقیسه به اتهام توهین به مقدسات از طریق فعالیت در عرفان حلقه به ۵ سال حبس تعزیری و به اتهام حصول مال نامشروع از طریق تکثیر و توزیع آثار عرفان حلقه و نیز به اتهام دخالت در امور پزشکی، در مجموع به پرداخت ۳۶۵ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده بود.
لازم به ذکر است طبق قانون مجازات اسلامی ماده 58 مصوبه سال 1392 محکومان با کمتر از ده سال حکم پس از گذراندن یک سوم و محکومان بیشتر از ده سال با طی کردن نیمی از دوره ی محکومیت خود طی درخواستی به دادستان یا قاضی پرونده و داشتن شرایطی ویژه می توانند از آزادی مشروط استفاده نمایند.َ
 خبر رادیو فرهنگ

منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.line.me/ti/p/@uqw4341j
www.telegram.me/erfanekeihani
www.telegram.me/parto_aftab
www.telegram.me/amozesh_erfanehalgheh

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر