۱۳۹۴-۱۲-۲۳

دلایل تمدید بازداشت محمدعلی طاهری از قول وکیل او

گروه خبري سايت
دلایل تمدید بازداشت محمدعلی طاهری از قول وکیل او
به نقل از خبرگزاری ‫#‏هرانا‬ ـ وکیل مدافع محمدعلی طاهری بنیانگذار ‫#‏عرفان_حلقه‬ که پیشتر حکم اعدامش از سوی دیوان عالی کشور نقض شده، علت تمدید قرار بازداشت موکلش را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سید محمود علیزاده‌طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده محمدعلی طاهری اظهار کرد: “موکلم بارها گفته که توبه کرده و پشیمان است و قصد دارد سر زندگی خود بازگردد”.
وکیل مدافع بنیانگذار عرفان حلقه در خصوص تمدید قرار بازداشت موکلش در حالی که پیشتر ۵ سال حبس وی پایان یافته است گفت: “وقتی پرونده اعدام نقض شد، دو اتهام برای موکل باز ماند، نخست دخالت در امر پزشکی بود که مدعی شدند موکل شاکی خصوصی دارد. ما نیز تاکید کردیم شاکی خصوصی شکایت کند و اکنون نیز منتظر شاکی خصوصی هستیم اما تا کنون کسی شکایت نکرده است”.
علیزاده‌طباطبایی افزود: “اتهام دومی که نسبت به موکل باز مانده، وجود گرایشات چپی است که چنین دلیلی در پرونده وجود ندارد. متاسفانه با استناد به همین دو مورد، قرار بازداشت را تمدید کردند در حالی که هیچ کدام از مواردی نیست که نیاز به بازداشت داشته باشد”.
وکیل مدافع ‫#‏محمدعلی_طاهری‬ ابراز امیدواری کرد قبل از پایان قرار بازداشت دو ماهه بتواند با وثیقه موکلش را آزاد کند زیرا معتقد است دلیلی برای ماندن طاهری در زندان وجود ندارد.
علیزاده‌طباطبایی همچنین ابراز امیدواری کرد موکلش شامل بخشنامه رئیس دستگاه قضا ویژه مرخصی‌های نوروزی شود زیرا اتهامات طاهری جزء اتهاماتی نیست که از مرخصی ایام نوروز محروم شود.

 هرانا

منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.line.me/ti/p/@uqw4341j
www.telegram.me/erfanekeihani
www.telegram.me/parto_aftab
www.telegram.me/amozesh_erfanehalgheh

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر