۱۳۹۶-۱۱-۲۰

سالروز پرواز ملكوتى مادر عزيزمان عزت الملوك خانم طاهرى

گروه خبري سايت
سالروز پرواز ملكوتى مادر عزيزمان عزت الملوك خانم طاهرى

مادرعزيزم ، یکسال است  که از تن ، رها گشته ای و با ما نبوده ای. اما بی شک عشق وجودت همراهمان  بوده است. مادرم حضور منحصر به فردت  هرگز از خاطرمان پاک نخواهد شد .مادرم در آرامش شب‌ وقتی که در سکوت عمیقی فرو می روم ؛وقتی نگاهم به لطافت برگهای بز گلدان میافتد؛ و یا حتی وقتی عطر زعفران دم کشیده در فضای خانه میپیچد. هر آنچه آرامشم می‌بخشد تو را در خاطرم زنده میسازد.

مادرم هنوز هم محمدت اسیر و دربند  است. و چقدر خوب که تو این یکسال نبوده ای تا رنج  ناعدالتی ها را ببینی و برای مظلومیت محمدت اشک بریزی. این یکسال بارها هنگام مرور اخبار تلخ، به رسم آن موقع که کنارمان بودی،  صدایم را پایین می آوردم تا مبادا شنیدن خبرهای غیر ضروری ، تو را رنجورتر سازد ،  و در دَمی  یادم میامد که تو دیگر نیستی، و این یادداوری ، اشک دلتنگی بر چشمانم می‌نشاند و بارها با خود تکرار کردم  که چقدر خوب است که رها گشته ای و شاهد اين همه بى عدالتى نيستى.

مادرم هنوز هم متعهد مانده ايم به ادامه راهت، و هر پنج شنبه، گردهمایی را که تو بنیانگزارش بودی، به مانند پیمانی مقدس،  بجا میاوريم ، و  تا آزادی محمدت از پا نخواهيم  نشست. نه سرمای منهای چهل درجه، نه طوفان، و نه بیماری هیچ چیز جلودار این گردهمایی‌ها نخواهد بود.

مادر چقدر جایت خالی است تا با لحن شیرینت از دوستانی که همراهیمان میکنند تشکر کنی و به آنان بگویی: خدا خیرتان دهد. خیلی زحمت کشیدید.

روح شادت در مسير   نور در  پرواز است   وصداى معصومانه ات هنوز در گوشمان پژواك دارد .

خوشا مادر كه با عزت ز گيتى
بساط عشق بر چيدى  ورفتى

منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.telegram.me/erfanekeihani
@erfanekeihani


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر