۱۳۹۶-۱۱-۲۹

عدم پاسخگویی قاضی صلواتی به وکلای «محمدعلی طاهری» و شکایت وکلا

گروه خبري سايت
عدم پاسخگویی قاضی صلواتی به وکلای «محمدعلی طاهری» و شکایت وکلا
عدم پاسخگویی قاضی صلواتی به وکلای «محمدعلی طاهری» و شکایت وکلا به «دادستان کل کشور»، «ریاست قوه قضاییه» و «رئیس کل دادگستری استان تهران.

۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ ، آقایان «سید محمود علیزاده طباطبایی» و «احمد خسروی تازه قشلاق» ، وکلای دکتر محمدعلی طاهری، با مراجعه به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب همانند دفعات قبلی با درب بسته مواجه شدند.

گفتنی است محمدعلی طاهری در دادگاه بدوی به پنج سال حبس محکوم گردید که در  ۱۸ بهمن ۹۴ به اتمام رسید و طبق قانون هیچ متهمی را نمی توان بیش از دو سال در بازداشت موقت نگهداری نمود که این ضرب العجل نیز در  ۱۸ بهمن ۹۶  تمام  شد و آقای طاهری از تاریخ فوق برای هفدهمین بار دست به اعتصاب غذا زده است.

محمدعلی طاهری پیشتر در قسمتی از نامه خود به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی چنین نوشته بود: " خفه کردن صدای مظلومین برای همیشه امکان پذیر نیست، اینجانب در اعتراض به اَعمال غیرقانونی کارشناسان امنیتی ۱۶ بار «اعتصاب غذا» و برای محافظت از همسرم و جلوگیری از اعترافات زوری چهار بار اقدام به «خودکشی» کرده ام.

حال در پی عدم پاسخگویی قاضی صلواتی به وکلای آقای طاهری و قانون شکنی های پی در پی، وکلای محمدعلی طاهری در نامه هایی به «دادستان کل کشور»، «ریاست قوه قضاییه» و «رئیس کل دادگستری استان تهران» ضمن شرح مختصری از روند هفت ساله بی قانونی در این پرونده، شکایت خود را به این مقامات اعلام نمودند.

منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.telegram.me/erfanekeihani

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر