۱۳۹۶-۰۱-۲۳

درخواست جمعی از شاگردان محمد علی طاهری به برپایی تجمع سراسری در سالروز دستگیری استاد طاهری

گروه خبري سايت
درخواست جمعی از شاگردان محمد علی طاهری به برپایی تجمع سراسری در سالروز دستگیری استاد طاهری
جمعی از شاگردان محمد علی طاهری و پیروان مکتب عرفان حلقه در بیانیه ای از همه فعالان حقوق بشر و حامیان آزادی اندیشه و عقیده در سراسر دنیا خواستند که با برپایی تجمعی گسترده و اعتراضی به تاریخ چهارم می مصادف با چهاردهم اردیبهشت به طور همزمان صدای هم وطنان در بندشان باشند.
در بیانیه ذکر شده از نگرانی خود راجع به وضعیت اسف بار حقوق بشر در ایران گفته اند و اینکه بارها به طرق مختلف صدای اعتراضی  خود را به گوش جهانیان رسانیده اند اما ایران همچنان به عنوان یکی از کشورهای ناقض حقوق بشر به کار خود ادامه می دهد بدون آنکه کمترین تغییری در رویه خود داده باشد.

در قسمت هایی از این بیانیه شاگردان این مکتب معنوی از معلم خود یاد کرده اند که سالهاست بدون دلیل موجه در بند دو الف زندان اوین به صورت انفرادی با شرایط سخت دست و پنجه نرم می کند و بارها تا مرگ رفته و بازگشته است .

 بخش هایی از این بیانیه که متن آن در اختیار رادیو فرهنگ قرار گرفته به شرح زیر می باشد :

 فعالان حقوق بشر , جوامع بین الملل , ایرانیان سراسر کره خاکی ما جمعی از فرادرمانگران و شاگردان محمد علی طاهری سالهاست در رنج و عذاب به مانند دیگر اقلیت ها در ایران زیر فشار و ارعاب هستیم .

سالهای سال است که استاد و معلم ما را بی گناه در زندان انداخته اند, معلمی که با آموزه هایش باعث نجات زندگی انسان های بی شماری شده است و گواه آن صدای هزاران فرادرمانگری که در رسانه های گوناگون و فضاهای مختلف به حقانیت آن شهادت داده و می دهند .

محمد علی طاهری بنیانگذار عرفان حلقه و دو طب فرادرمانی و سایمنتولوژی می باشد که حکم پنج ساله خود را به پایان برده ولی همچنان بعد از پایان دوره محکومیتش در بازداشت و در انفرادی زندان اوین به سر می برد , ضمن اینکه تعدادی از شاگردان ایشان هم مدتهاست در زندان هستند و هر روزه خبری از دستگیری و فشار بر شاگردان ایشان منتشر می شود.

در حق آقای محمد علی طاهری ظلم های بی شماری روا شده , درست به مانند سایر زندانیان در بند و ما از شما تقاضامندیم که همراه سایر فعالان حقوق بشری و ما شاگردان و پیروان این مکتب معنوی صدای اعتراض هم باشیم و به تمامی جوامع نقض ابتدایی ترین حقوق انسان ها را در ایران خاطر نشان کنیم و علاوه بر آن درخواست فوری آزادی محمد علی طاهری و سایر زندانیان عقیدتی و سیاسی را داشته باشیم .

محمد علی طاهری یک زندانی عقیدتی است، که شش سال پیش در روز چهاردهم اردیبهشت 1390 دستگیر شد و از همین جهت ما در ششمین سال دستگیری نابخرادنه و ناجوانمردانه وی مصادف با چهارم می در هر کجای دنیا که باشیم گرد هم می آییم و صدای او می شویم تا بخشی از ظلم هایی که به وی رفته را بازگوییم.

 با درود فراوان و با احترام بی کران جمعی از شاگردان محمد علی طاهری

 رادیو فرهنگ


منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.line.me/ti/p/@uqw4341j
www.telegram.me/erfanekeihani
https://telegram.me/joinchat/AW_UpDvd-jq4wPTn2ydWBg

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر