۱۳۹۲-۰۱-۰۵

نوشته علی اصغر رمضان پور درمورد استاد محمد علی طاهری


علی اصغر رمضان پور, معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره اصلاحات, در صفحه فیس بوک خود ذیل تصویر امضای استاد محمد علی طاهری که به تازگی در شبکه مجازی منتشر شده است, از ظلم روا شده نسبت به ایشان اظهار تاسف کرد. وی در بخشی از نوشته خود آورده است: " موج توجه بین المللی حقوق بشری هنوز معطوف به چهره های سیاسی است و بسیاری از چهره هایی که در ایران به دلیل عقایدشان در اسارت هستند، دیده نمی شوند."

به نظر می رسد مقصود رمضان پور گزارش اخیر "احمد شهید" است که در آن از استاد محمد علی طاهری که نزدیک به دوسال است که در زندان است, نامی برده نشده است.

متن کامل نوشته علی اصغر رمضان پور در ادامه آمده است:

این امضای استاد محمد علی طاهری است که پس از آمدن به مرخصی یک هفته ای از زندان، امروز به یادگار گذاشته است برای همه دوستان و علاقه مندان به اندیشه اش. اقای طاهری در بیست و دو ماه گذشته بی گناه و مظلومانه در زندان بوده است به جرم انتشار عقایدش. دوستداران و باورمندان به اندیشه های استاد طاهری هم در دو سال گذشته رنج های بسیاری تحمل کرده اند. اما متاسفانه موج توجه بین المللی حقوق بشری هنوز معطوف به چهره های سیاسی است و بسیاری از چهره هایی که در ایران به دلیل عقایدشان در اسارت هستند، دیده نمی شوند. به هر حال به مرخصی آمدن استاد طاهری را آن هم یک روز پس از سالروز تولدش، به فال نیک می گیریم برای رفع ظلم از او و دوستدارانش.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر